Narodził się Jezus w stajni ubogi

Zgłoszenie do artykułu: Narodził się Jezus w stajni ubogi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” mieszczący się w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.

Narodził się Jezus w stajni ubogi

Narodził się Jezus

Bibliografia

1. Śpiewniczek zawierający pieśni kościelne z melodyami dla użytku młodzieży szkolnej., s. 77. Publikacja nie zawiera informacji na temat autora tekstu i muzyki utworu.

2. 50 najwięcej używanych kolęd : na 4 głosy męskie., s. 16, 17. Publikacja nie zawiera informacji na temat autora tekstu i muzyki utworu.