Czego chcesz od nas Panie

Zgłoszenie do artykułu: Czego chcesz od nas Panie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” mieszczący się w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.

Czego chcesz od nas Panie

Czego chcesz

Autor słów:

Kochanowski, Jan[3]

Autor muzyki:

Rudkowski, Mateusz[2]

Bibliografia

1. Laudate Dominum: Chwalcie Pana: śpiewnik pielgrzymkowy Złotej Grupy Radomskiej, s. 34, 35.
Publikacja nie zawiera informacji na temat autora tekstu i muzyki utworu.

2. Śpiewniczek zawierający pieśni kościelne z melodyami dla użytku młodzieży szkolnej, s. 331, 332.
Publikacja nie zawiera informacji na temat autora tekstu utworu.

3. Wolański, Ryszard.

Przeglądasz nową odsłonę strony Biblioteki Polskiej Piosenki. Zobacz archiwum poprzedniej wersji serwisu. [zamknij]