Czego chcesz od nas Panie

Zgłoszenie do artykułu: Czego chcesz od nas Panie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” mieszczący się w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.

Czego chcesz od nas Panie

Czego chcesz

Autor słów:

Kochanowski, Jan [3]

Autor muzyki:

Rudkowski, Mateusz [2]

Bibliografia

1. Laudate Dominum : Chwalcie Pana : śpiewnik pielgrzymkowy Złotej Grupy Radomskiej., s. 34, 35. Publikacja nie zawiera informacji na temat autora tekstu i muzyki utworu.

2. Śpiewniczek zawierający pieśni kościelne z melodyami dla użytku młodzieży szkolnej., s. 331, 332. Publikacja nie zawiera informacji na temat autora tekstu utworu.

3. Wolański, Ryszard.