Jaworzyna: piosenki zespołu „Browar Żywiec”. Cz. 2

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” mieszczący się w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.

Jaworzyna: piosenki zespołu „Browar Żywiec” Reiser, Jerzy (opracowanie)
Pampuch, Marek (opracowanie)

Część:

Cz. 2

Ocalic_od_zapomnienia_(seria)

1989

śpiewnik

Infomacje dodatkowe

Śpiewnik jest drugim zeszytem z serii „Ocalić od zapomnienia”, która miała na celu przypomnienie zasłużonych artystów studenckiej estrady oraz promowanie wykonawców mniej znanych. „Jaworzyna” to zbiór piosenek zespołu „Browar Żywiec”, który powstał z inicjatywy studentów Politechniki Krakowskiej. Publikacja zawiera 20 utworów powstałych w okresie od 1974 r. do 1980 r. Wydawnictwo nie zostało zaopatrzone w paginację – w opracowaniu utworów, dla oznaczenia ich lokalizacji, wykorzystano ich kolejny numer porządkowy.

Przeglądasz nową odsłonę strony Biblioteki Polskiej Piosenki. Zobacz archiwum poprzedniej wersji serwisu. [zamknij]