Rafałek jeszcze kawałek!: foxtrot

Zgłoszenie do artykułu: Rafałek jeszcze kawałek!: foxtrot

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” mieszczący się w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.

Rafałek jeszcze kawałek!: foxtrot Petersburski, Jerzy (muzyka)
Włast, Andrzej (słowa)
Walentynowicz, Marian (słowa) Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

1927 (copyright)

Warszawa: Gebethner i Wolff

Warszawa: J. F. Konarzewski i J. Mękarski (litografia)

Znak wydawniczy:

G. 6651 W.

Biblioteka Jagiellońska 12637 III musicalia

Infomacje dodatkowe

Nad nagłówkiem widnieje informacja: Znakomita kreacja Ludwika Sempolińskiego w teatrze „Nowości”.

Przeglądasz nową odsłonę strony Biblioteki Polskiej Piosenki. Zobacz archiwum poprzedniej wersji serwisu. [zamknij]