Ja nie mam co na siebie włożyć!

Zgłoszenie do artykułu: Ja nie mam co na siebie włożyć!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” mieszczący się w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.

Ja nie mam co na siebie włożyć! Petersburski, Jerzy (muzyka)
Gold, Artur (muzyka)
Włast, Andrzej (słowa) Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Nuty Miniaturowe, 568

Warszawa: I. Rzepecki

Warszawa: Drukarnia „Współczesna” (druk)

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 661

Infomacje dodatkowe

Na pierwszej stronie zamieszczono zdjęcie Zuli Pogorzelskiej. Brak informacji o roku wydania druku muzycznego.

Przeglądasz nową odsłonę strony Biblioteki Polskiej Piosenki. Zobacz archiwum poprzedniej wersji serwisu. [zamknij]