Zupełnie jak w piosence : z repertuaru Józefiny Pellegrini

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” mieszczący się w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.

Zupełnie jak w piosence : z repertuaru Józefiny Pellegrini
Osiecki, Wiktor (Muz.)
Osiecka, Agnieszka (Sł.)
Obsada instrumentalna: Na fortepian z tekstem podłożonym.

Błękitna Seria „Śpiewamy i Tańczymy” : nowe najpopularniejsze przeboje z repertuaru ulubionych piosenkarzy ; 80

1960 (copyright)

Data druku:

marzec 1960 r.

Wydawca:

Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Drukarnia:

Drukarnia Narodowa

Znak wydawniczy:

PWM 3935 (znak wydawniczy)

Informacje dodatkowe:

Druk muzyczny obejmujący 2 karty o wymiarach 21 na 15 cm. Oddany do druku 12 lutego 1960 r. Na okładce znajduje się zdjęcie Józefiny Pellegrini.

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1960 : 91