Zupełnie jak w piosence: z repertuaru Józefiny Pellegrini

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” mieszczący się w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.

Zupełnie jak w piosence: z repertuaru Józefiny Pellegrini Osiecki, Wiktor (muzyka)
Osiecka, Agnieszka (słowa) Obsada instrumentalna: Na fortepian z tekstem podłożonym.

Błękitna Seria, 80

1960 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

marzec 1960

Kraków: Drukarnia Narodowa

Znak wydawniczy:

PWM 3935

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1960 : 91

Infomacje dodatkowe

Druk muzyczny obejmujący 2 karty o wymiarach 21 na 15 cm. Oddany do druku 12 lutego 1960 r. Na okładce znajduje się zdjęcie Józefiny Pellegrini.

Przeglądasz nową odsłonę strony Biblioteki Polskiej Piosenki. Zobacz archiwum poprzedniej wersji serwisu. [zamknij]