Wezmę ja skrzypki z zielonej lipki

Zgłoszenie do artykułu: Wezmę ja skrzypki z zielonej lipki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” mieszczący się w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.

Wezmę ja skrzypki z zielonej lipki Modzelewski, Michał (muzyka)
Lenartowicz, Teofil (słowa)

Śpiewak Kresowy : wybór dumek, pieśni i piosnek polskich i obcych kompozytorów : do śpiewu z towarzyszeniem fortepianu, Nr 78

1910

Kijów, Warszawa: Leon Idzikowski

Znak wydawniczy:

L. 781 I.

Biblioteka Jagiellońska 843 III musicalia

Infomacje dodatkowe

Druk muzyczny obejmujący 7 stron.

Przeglądasz nową odsłonę strony Biblioteki Polskiej Piosenki. Zobacz archiwum poprzedniej wersji serwisu. [zamknij]