Piosenki z plecaka Helenki

Zgłoszenie do artykułu: Piosenki z plecaka Helenki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” mieszczący się w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.

Piosenki z plecaka Helenki Konarski, Feliks (autor)
Wiechecki, L. (ilustracje)

1946

Rzym: Konarski, Feliks

Drukarnia G. Menaglia

pamiętnik

Infomacje dodatkowe

Publikacja ukazała się nakładem autora. Wspomnienia z wojennej tułaczki i zbiór monologów, skeczy, tekstów piosenek oraz nut piosenek autora z programów artystycznych teatrzyku wojennego towarzyszącego żołnierzom generała Anders, Władysław.

Przeglądasz nową odsłonę strony Biblioteki Polskiej Piosenki. Zobacz archiwum poprzedniej wersji serwisu. [zamknij]