Znajoma uliczka: slow-fox

Zgłoszenie do artykułu: Znajoma uliczka: slow-fox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” mieszczący się w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.

Znajoma uliczka: slow-fox Harald, Jerzy (muzyka)
Ficowski, Jerzy (słowa)
Czubaty, Roman (instrumentacja) Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt. Es; trąbkę B; skrzypce ; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę; kontrabas.

Jaskółeczka: slow-fox Wasowski, Jerzy (muzyka)
Urgacz, Tadeusz (słowa)

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 238

1963 (data prawdopodobna)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

Data druku:

wrzesień 1963

Kraków: Krakowskie_Zaklady_Graficzne_nr_5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1964 : 19

Infomacje dodatkowe

Druk muzyczny składający się z 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm, kilka liczbowań. Publikacja oddana do druku 2 lipca 1963 r. Zawiera nuty i teksty.

Przeglądasz nową odsłonę strony Biblioteki Polskiej Piosenki. Zobacz archiwum poprzedniej wersji serwisu. [zamknij]