Znajoma uliczka : slow-fox

Zgłoszenie do artykułu: Znajoma uliczka : slow-fox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” mieszczący się w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.

Znajoma uliczka : slow-fox
Harald, Jerzy (Muz.)
Ficowski, Jerzy (Sł.)
Czubaty, Roman (Instrum.)
Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt. Es; trąbkę B; skrzypce ; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę; kontrabas.

Jaskółeczka : slow-fox
Wasowski, Jerzy (Muz.)
Urgacz, Tadeusz (Sł.)
Czubaty, Roman (Instrum.)

Biblioteka Orkiestr Tanecznych ; 238

1963 (data prawdopodobna)

Data druku:

wrzesień 1963 r.

Wydanie:

wyd. 2

Wydawca:

Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Drukarnia:

Krakowskie Zaklady Graficzne nr 5

Informacje dodatkowe:

Druk muzyczny składający się z 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm, kilka liczbowań. Publikacja oddana do druku 2 lipca 1963 r. Zawiera nuty i teksty.

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1964 : 19