Pieśni narodowe, wojenne, obozowe, ludowe: z muzyką

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” mieszczący się w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.

Pieśni narodowe, wojenne, obozowe, ludowe: z muzyką Borkowski, Maksymilian (zebrał) Uzupełnienie: zebrał i ułożył M. B. Nowina (pseudonim)

1916

Warszawa: Księgarnia Maksymiliana Borkowskiego

śpiewnik

Infomacje dodatkowe

Publikacja ukazała się za pozwoleniem niemieckiej cenzury wojennej w dniu 14 stycznia 1916 r. Obejmuje 34 teksty i nuty do pieśni o szczególnym znaczeniu dla Polski. Skład główny – Księgarnia Maksymiliana Borkowskiego.

Przeglądasz nową odsłonę strony Biblioteki Polskiej Piosenki. Zobacz archiwum poprzedniej wersji serwisu. [zamknij]