Utwór
Instytucja
[Jak korzystać?]

[Więcej] Czy wiesz...

czym charakteryzowały się „joczki” i „triolki”, które Marek Sart wraz z Czesławem Niemenem zastosowali do współczesnej aranżacji muzycznej wiersza Juliana Tuwima?

[dowiedz się]

Publikacja (ostatnia modyfikacja: 2011-01-28 15:42; status: niezweryfikowany)
Z pieśnią do was idziemy... : zbiór pieśni kompozytorów polskich zestawiony przez Komisję Artystyczną Zjednoczenia Polskich Związków Śpiewaczych i Muzycznych w Warszawie, T. 2 : Chóry mieszane

Typ

Sygnatura

InstytucjaBiblioteka Jagiellońska

15147 III musicalia

Tytuł

T. 2 : Chóry mieszane

Obsada instrumentalna: Na chór mieszany.

Rok wydania

1938

Dane wydawnicze

Warszawa : Światowy Związek Polaków z Zagranicy : F. Grąbczewski