Utwór
Instytucja
[Jak korzystać?]

[Więcej] Czy wiesz...

że jeden z najbardziej znanych utworów legionowych jest wersją rosyjskiej pieśni rewolucyjnej?

[dowiedz się]

Publikacja (ostatnia modyfikacja: 2011-09-22 19:36; status: zweryfikowany)
Petersburski Jerzy, Gold Artur, Włast Andrzej, Ja nie mam co na siebie włożyć!

Okładka

Typ

Sygnatura

InstytucjaBiblioteka Jagiellońska

[akc.] 1962 : 661

Tytuł

Ja nie mam co na siebie włożyć!

OsobaPetersburski Jerzy (muz.)

OsobaGold Artur (muz.)

OsobaWłast Andrzej (sł.)

Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Dane wydawnicze

Warszawa : Ignacy Rzepecki

Miejsce druku

Warszawa : Drukarnia „Współczesna” (druk)

Seria wydawnicza

Seria/zbiórNuty Miniaturowe ; nr 568

Informacje dodatkowe

Na pierwszej stronie zamieszczono zdjęcie Zuli Pogorzelskiej. Brak informacji o roku wydania druku muzycznego.

Osoby, zespoły powiązane

Copyright © 2007-2011 Biblioteka Polskiej Piosenki • Ostatnia aktualizacja: 2014-07-25 23:24