Utwór
Instytucja
[Jak korzystać?]

[Więcej] Czy wiesz...

jak piosenka Jerzego Filara powstała na dachu akademika nr 08?

[dowiedz się]

Publikacja (ostatnia modyfikacja: 2010-09-07 09:42; status: zweryfikowany)
Harald Jerzy, Ficowski Jerzy, Czubaty Roman, Znajoma uliczka : slow-fox
Wasowski Jerzy, Urgacz Tadeusz, Czubaty Roman, Jaskółeczka : slow-fox, wyd. 2

Okładka

Typ

Sygnatura

InstytucjaBiblioteka Jagiellońska

[akc.] 1964 : 19

Tytuł

Znajoma uliczka : slow-fox

OsobaHarald Jerzy (muz.)

OsobaFicowski Jerzy (sł.)

OsobaCzubaty Roman (instrum.)

Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt. Es; trąbkę B; skrzypce ; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę; kontrabas.

Jaskółeczka : slow-fox

OsobaWasowski Jerzy (muz.)

OsobaUrgacz Tadeusz (sł.)

OsobaCzubaty Roman (instrum.)

Wydanie

wyd. 2

Rok wydania

1963 (data prawdopodobna)

Dane wydawnicze

Kraków : Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Rok druku

wrzesień 1963

Miejsce druku

Kraków : Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Seria wydawnicza

Seria/zbiórBiblioteka Orkiestr Tanecznych ; 238

Informacje dodatkowe

Druk muzyczny składający się z 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm, kilka liczbowań. Publikacja oddana do druku 2 lipca 1963 r. Zawiera nuty i teksty.

Zawartość publikacji (utwory)

Copyright © 2007-2011 Biblioteka Polskiej Piosenki • Ostatnia aktualizacja: 2014-04-14 16:34